O Nas

Kim jesteśmy

RP SOLAR specjalizuje się w kompletnej usłudze sprzedaży, montażu oraz serwisie elektrowni słonecznych na terenie całej Polski. Oferujemy profesjonalną pomoc w zakresie finansowania oraz formalności związanych z dotacjami.
Jako najszybciej rozwijająca się polska firma z wyłącznie polskim kapitałem w branży OZE, mamy przyjemność zaprezentować ofertę, której zaufało już tysiące klientów na terenie całego kraju.

Jesteśmy partnerem strategicznym na województwo pomorskie Polskiego producenta Paneli fotowoltaicznych Bruk Bet PV

Firma RPsolar w tworzeniu instalacji fotowoltaicznych największy nacisk kładzie na jakość wykonania oraz bezpieczeństwo klienta. Dzięki doświadczeniu zdobytym w pozyskiwaniu środków z dofinansowań europejskich jesteśmy w stanie połączyć jakość wykonania z najwyższej półki z konkurencyjną ceną na rynku.

  • materiały wysokiej jakości
  • wykwalifikowani pracownicy
  • profesjonalny montaż
  • wieloletnia gwarancja
  • wsparcie i serwis
  • najlepsze doradztwo

RP SOLAR to zespół specjalistów w swojej dziedzinie. Poprzez wieloletnie doświadczenie oraz ciągły rozwój zapewniamy naszym klientom najwyższy i bezkonkurencyjny poziom oferowanych usług. 

15

Lat doświadczenia w branży

20

wykwalifikowanych pracowników

250

zadowolonych klientów

2000

zainstalowanych paneli

To właśnie odnawialna energia słoneczna obecnie cieszy się największą popularnością, dzięki dostarczaniu mieszkańcom niezbędnego komfortu cieplnego, jednocześnie zwracając uwagę na środowisko naturalne. Dlatego zadbaliśmy, aby w naszej ofercie można było znaleźć wyłącznie najwydajniejsze instalacje fotowoltaiczne.

Gwarantujemy, że nasze panele słoneczne spełnią wszystkie Państwa oczekiwania, znacząco obniżając zużycie energii elektrycznej, a tym samym zmniejszając rachunki za prąd. Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z informacjami zamieszczonymi na naszej stronie internetowej oraz do kontaktu, aby w pełni zrozumieć jak wiele jesteśmy w stanie Państwu zaoferować.

Jakość

Instalowane przez nas panele fotowoltaiczne to sprawdzona jakość, niezawodna eksploatacja i długa żywotność

Innowacyjność

Instalowane przez nas panele fotowoltaiczne produkowane są z komponentów najwyższej jakości przy zachowaniu wysokich standardów

Solidność

Instalowane przez nas panele fotowoltaiczne oparte są na sprawdzonej i solidnej konstrukcji, poddanej rygorystycznym testom